מידע וטיפים בנושאים הקשורים להחלקות שיער ופתיחת תלתלים

ג'ולי מורד - מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים-מספרת נשים- החלקת שיער ופתיחת תלתלים
מידע וטיפים להחלקות שיער ופתיחת תלתלים - ג'ולי מורד

מספרת נשים

אישור משרד הבריאות להחלקות שיער
אני מקפידה על פגישת ייעוץ ואבחון - כל לקוחה חייבת להגיע אלי לפגישה לפני הטיפול, לשתי מטרות: 1- לבדוק אם השיער מתאים להחלקה, מבחינת איכות ובריאות השיער. 2- לדעת איזה סוג של החלקה תתאים לשיער שלך. הצלחת התהליך תלויה בראש ובראשונה באבחון מדויק והתאמה מלאה של סוג השיער עם סוג החומר
טיפ: כדי לדעת אם שיערך בריא להחלקה, תלשי שערה מהראש ומתחי אותה עד שתיקרע אם היא נקרעה בקלות זה אומר שהשיער חלש ולהיפך
בהחלקה יפנית ניתן להשתמש ב- 2 חומרים: החלקה יפנית חזקה -לשיער טבעי או צבוע בצבעים כהים. החלקה יפנית חלשה - לשיער עדין, גלי צבוע בגווים בהירים. טיפ: החלקה חזקה לא מתאימה לשיער חלש, דק, יבש או עם גוונים.
ישיבה ארוכה מדי עם החומר בשיער עלולה להזיק לשיער! רוב מעצבי השיער מאמינים שככל שמשאירים את החומר בשיער יותר זמן כך השיער יהיה חלק יותר וזה לא תמיד נכון כי זמן ממושך וארוך מדי יכול לגרום לנזקים כבדים. טיפ: כדי לזהות את הזמן המדוייק להורדת החומר מהשיער יש לבצע בדיקה ידנית של גמישות השיער ובשום אופן לא ללכת לפי השעון.
שימוש בחומרים איכותיים קיימות הרבה החלקות זולות ולא איכותיות שרק מחליקות ומיישרות את השיער ואין בתוכן חומרי הזנה ולכן בסוף הטיפול השיער נראה חלק אבל לא בריא והמגע לא נעים! טיפ: חשוב להשתמש רק בחומרים איכותיים, מוכרים ומאושרים במשרד הבריאות ולא להתפשר על החלקות זולות שמחליקות אבל לא מזינות את השיער!
לא כל מעצב שיער הוא גם מומחה להחלקות! מעצב שיער שלא הוכשר להחלקות שיער ואין לו מספיק ניסיון וידע בכל סוגי ההחלקות, עלול רק להזיק! טיפ: אפשר לבקש תעודה שמעידה על ההכשרה, לבקש המלצות מלקוחות או לראות תהליך של החלקה .
למי שחוששת מההחלקה והתוצאה ניתן לקבל הדגמה (טסט) של ההחלקה על חלק קטן מהשיער להתרשמות.
מומחית לעיצוב שיער
ג'ולי מורד
מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים
טיפ: אם את רוצה להיות בטוחה שההחלקה מתאימה לשיער שלך, בקשי הדגמה ממנה, על חלק קטן מהשיער שלך כדי לראות את התוצאה כך תוכלי לדעת אם השיער מספיק חלק אם הוא רך ונעים והאם ההחלקה טובה ובטוחה.
מומחית לעיצוב שיער
ג'ולי מורד
מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים
מתי הוא הזמן הנכון לחידוש ההחלקה. אם השיער החדש שצמח, מנפח את כל השיער, אם אין מראה אחיד של שיער חלק ואם התחלת להשתמש בפן או במחליק.
מומחית לעיצוב שיער
ג'ולי מורד
מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים
איך תדעי באיזה החלקה לבחור, החלקה יפנית או אורגנית? אם השיער שלך חזק ומתולתל מאד וחשוב לך שהשיער יהיה כמה שיותר חלק אז החלקה יפנית תתאים לך יותר ואם השיער שלך גלי ויבש וחשוב לך יותר להבריא את השיער כדי שיראה בריא ומבריק יותר אז החלקה אורגנית תתאים לך יותר.
לשיער עם גוונים או שיער מובהר לא מומלץ לעשות החלקה יפנית מאחר וזה עלול לפגוע בשיער, ייבוש,שריפה וקריעה של השיער. לכן כדאי לברר מה שמתאים לשערך.
מומחית לעיצוב שיער
ג'ולי מורד
מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים
חשוב לא לשות שני טיפולי שיער בו זמנית אלא לתת לשיער מנוחה בין טיפול לטיפול, כמובן שזה תלוי בסוג הטיפול וסוג השיער.
מומחית לעיצוב שיער
ג'ולי מורד
מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים