ג'ולי מורד - מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים

החלקה אורגנית

החלקה אורגנית היא החלקה שמחליקה את השיער לצמיתות. שיער שהוחלק לא חוזר לקדמותו (למצב הטבעי שלו) אלא אם כן מסתפרים או מפסיקים לחדש את הטיפול.

ההחלקה עובדת בשני מישורים:

בשינוי מבנה השיער לצמיתות – השיער המתולתל או הגלי הופך לשיער חלק, בריא ובמראה טבעי ולא חוזר להסתלסל או להתנפח גם אחרי החפיפה.

בשיקום שיער, יבש ופגום – ההחלקה מזינה את השיער בחומרי הזנה ומצפה את השיער בברק וברכות כדי להעניק לו מראה בריא ומגע נעים.

החלקה זו נותנת את המענה שהחלקה יפנית אינה מאפשרת, את שיקום השיער, המראה הבריא והטבעי לשיער (בגלל חומרי ההזנה המיוחדים שחודרים לשיער) ולכן היא מומלצת מאד לכל סוגי השיער (פרט לנשים בהריון, שיער מובהר או מלא בגוונים).

מאחר וההחלקה האורגנית היא לטווח ארוך ולא יורדת בחפיפות, לכן יש לחדש את הטיפול רק בשיער החדש שצמח (בשורשים) בממוצע כל 8-10 חודשים.

איכות התוצאה ובריאות לקוחותיי חשובים לי מאוד לכן אני בוחרת לעבוד ללא פשרות עם החומרים הטובים והמובילים ביותר בתחום  שמאושרים ע"י משרד הבריאות. ללא פורמלין או חומרים מסכנים אחרים. החלקה זו היא לא רק מחליקה אלא גם משקמת שיער.

אישור משרד הבריאות לחומרי החלקת שיער

הטיפול בשיער לאחר ההחלקה:

את השיער אפשר לחפוף כבר באותו יום ובלי שום הגבלה כי ההחלקה לא יורדת בחפיפות ואפשר גם לאסוף אותו אם רוצים. מומלץ להשתמש בשמפו ללא מלחים ובמסכה להזנה כדי לשמור על השיער (למרות שזה לא חובה כי מבנה השיער משתנה לצמיתות והמלחים שקיימים בשמפו רגיל לא מורידים את ההחלקה).

אני אישית ממליצה להשתמש בתכשירי שיער משלימים של אותה ההחלקה כדי לשמר את האפקט ולתת את "הפיניש האחרון" .

למראה בריא וזוהר אני ממליצה על סרום הזנה, סרום טבעי ומרוכז שמרכך את השיער ונותן תחושה קלילה ונעימה למגע.

חשוב מאד להקפיד על חידוש הטיפול (בשורשים) בזמן ולא למשוך את החידוש יותר מידי זמן כי אז מראה השיער נפגע, נוצר חוסר אחידות בשיער וההבדלים בין השיער הטבעי המתולתל שצמח לשיער החלק של ההחלקה בולטים מאד והשיער נראה לא יפה!

ההבדל בין החלקה אורגנית להחלקה יפנית

החלקה יפנית נחשבת להחלקה חזקה מאד והדגש שלה הוא ביישור השיער והורדת נפח ולכן, היא מתאימה לשיער חזק, עבה, מתולתל מאד, שיער טבעי או צבוע. החלקה אורגנית היא מחליקה אבל עדינה יותר בהשוואה להחלקה יפנית,  מזינה יותר את השיער ולכן היא מתאימה לשיער עדין, דק וחלש.

תשובות לשאלות של לקוחות: 

מתי אפשר לצבוע את השיער? אפשר לצבוע את השיער כבר באותו יום (אין הגבלה) אבל אני ממליצה להמתין 3-4 ימים בין טיפול לטיפול כדי לא לפגוע בבריאות השיער.

האם ההחלקה מבהירה את השיער? כן אבל לא באופן משמעותי. בשיער טבעי מעט מאד (פחות מחצי טון) ובשיער צבוע קצת יותר (עד טון). אז אם את מעוניינת שהצבע שלך יתבהר קצת אז כדאי שתצבעי לפני ההחלקה ואם את מעוניינת לשמור על הצבע הקיים אז כדאי שתתצבעי אחרי ההחלקה. לגבי כיסוי הלבן, ההחלקה לא מורידה את הצבע ברמה כזאת שיראו את השיער הלבן אז אין מה לחשוש.

מאיזה גיל אפשר לעשות החלקה? בעיקרון אין הגבלה לגיל ואפשר לעשות החלקה בכל גיל כל עוד הילדה מסוגלת לשבת בכיסא במשך 2-3 שעות. הזמן הנכון להחלקה מתחיל כשהילדה משתמשת במחליק ובתדירות גבוהה (אחרי כל חפיפה) במצב כזה, אני ממליצה על החלקה במקום שימוש במחליק ששורף את השיער.

מה השלבים בהחלקה? שלב ראשון: מתחיל בפגישת ייעוץ והתאמה לבדיקת סוג השיער כדאי להתאים את סוג ההחלקה.

שלב שני: חפיפת השיער, ייבוש בפן, מריחת חומר והמתנה (זמן ההמתנה משתנה בהתאם  לסוג השיער).

שלב שלישי: שטיפת החומר, ייבוש בפן וגיהוץ השיער. (כל התהליך עורך כ 2-3 שעות)

האם החלקה אורגנית מזיקה או גורמת לנשירה? ממש לא! נזקים של החלקה כגון ייבוש, קריעה, שריפה או  שהשיער לא יצא מספיק חלק יכולים לקרות כשלא מבצעים אותה נכון או עם חומרים זולים, לא איכותיים, ללא ניסיון ובצורה לא אחראית ומקצועית. לנשירה ישנן הרבה סיבות (בעיקר פנימיות) כמו, ויטמין שחסר בגוף, לחץ ומתח נפשי, לידה וכו'.

מה המחיר להחלקה? מחיר נקבע בפגישת ייעוץ בהתאם לסוג השיער, הכמות ואורך השיער.

האם ההחלקה יכולה להרוס את השיער? ממש לא. ההיפך הוא הנכון, ההחלקה משקמת שיער יבש ופגום בכך שהיא מחדירה חומרי הזנה של ברק ורכות כדי שהשיער יראה בריא ונעים יותר.

מה ההבדל בין החלקה אורגנית להחלקת קרטין? החלקה אורגנית היא החלקה קבועה שמשנה את מבנה השיער לצמיתות, החלקת קרטין היא החלקה זמנית כי היא מצפה את השיער בחומרים שמחליקים את השיער וההחלקה יורדת בין החפיפות .

מהם החסרונות בהחלקה אורגנית? היא לא מתאימה לנשים בהריון, לשיער מובהר או עם גוונים. באופן כללי, אין חסרונות להחלקה אם עושים אותה בצורה טובה ומקצועית. אפשר לומר שהדבר היחיד שמפריע זה ההמתנה עם החומר על השיער כי מרגישים גירוד קל שמשתנה בהתאם לרגישות.

האם אפשר להיכנס לים או לבריכה בלי לחשוש שההחלקה תרד? אין בעיה כי המלח או הכלור לא מורדים את ההחלקה אבל הם כן מייבשים את השיער (גם שיער טבעי) לכן כדאי להפחית במידת האפשר.

 

לפני

החלקה אורגנית - שיקום השיער והורדת נפח- ג'ולי מורד

אחרי

החלקה אורגנית - ג'ולי מורד

לפני

החלקה אורגנית -לפני החלקה - ג'ולי מורד

אחרי

החלקה אורגנית -אחרי- ג'ולי מורד

לפני

החלקה אורגנית - לפני טיפול- ג'ולי מורד

אחרי

החלקה אורגנית - אחרי הטיפול - ג'ולי מורד

לפני

החלקה אורגנית - לפני טיפול- ג'ולי מורד

אחרי

החלקה אורגנית -אחרי החלקה- ג'ולי מורד