ג'ולי מורד - מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים-מספרת נשים- החלקת שיער ופתיחת תלתלים

ג'ולי מורד - מומחית להחלקות שיער ופתיחת תלתלים

קצת עליי

מה הופך אותי להיות מומחית להחלקות שיער ולפתיחת תלתלים?

 

אספר לכן קצת עלי…

את לימודי עיצוב השיער התחלתי בשנת 1988.

כמעט 30 שנה אני עוסקת בתחום החלקת שיער ופתיחת תלתלים באופן מקצועי ומתחדשת כל הזמן. לאורך השנים למדתי אצל גדולי המעצבים בארץ ובחו"ל. רכשתי ידע רב ניסיון ומקצועיות בלתי מתפשרת שגורמת ללקוחותיי לחזור אלי ולהמליץ לחברות.

במהלך עבודתי למדתי לזהות את הסיבות בגללן נשים יצאו מאוכזבות מטיפול לא מקצועי אצל מעצבים אחרים. על כן פיתחתי שיטות ייחודיות שפותרות את הבעיות אחת ולתמיד וכך אני מצליחה להשיג תוצאות טובות יותר ולאורך זמן!

חשוב לי לספר לך המניע להתמקדותי בהחלקות שיער ופתיחת תלתלים מקורו בסיפור חיי: נולדתי עם שיער קשה ובעייתי, מתולתל, מקרוזל, נפוח ויבש, בשתי מילים: חסר צורה! אף פעם לא אהבתי את השיער שלי ולכן גם לא הרגשתי יפה. התביישתי בו מאד במיוחד ליד החברות שלי שהתברכו בשיער חלק ויפה. כל בוקר עמדתי שעות מול המראה בנסיון לסדר אותו כדי שיראה טוב יותר וכל מה שעשיתי לא הועיל! כבר בגיל 6 הייתי מסתובבת עם החבר הכי טוב שלי שבגד בי – "הפן". הפן אומנם הצליח להחליק ולסדר לי קצת את השיער אך הפתרון היה זמני כי המראה נהרס לי מיד עם קצת לחות או מעט גשם. בים או בבריכה לא הרטבתי את השיער כי הפן היה נהרס והשיער היה מיד מתנפח וחוזר להסתלסל.

כשבפעם הראשונה ניסיתי את ההחלקה היפנית – השתנו חיי: הבנתי שמצאתי! באותו יום זכיתי בשיער חלק, בריא ויפה בדיוק כמו שרציתי… זה גרם לי להתאהב בשיער שלי, קיבלתי המון מחמאות והרגשתי כמו שרציתי – יפה! נפרדתי מחברי הפן, הקרמים והמוסים וחסכתי תסכול, המון זמן וכסף שבוזבזו על אינסוף תכשירי שיער שלא הועלו. אז מה אני רוצה בעצם לומר לך? שבזכות החוויה האישית שלי אני מודעת לקושי שלך כי גם אני עברתי את מה שאת כנראה עוברת. לכן, החלטתי להיות מומחית בהחלקות שיער ובפתיחת תלתלים כי היום החזון שלי הוא לשפר גם לכן את איכות החיים. אני מאמינה שהשיער משפיע רבות על הדימוי העצמי והמצב רוח שלנו ולכן באחריותנו לטפל בו כמו שצריך, אחת ולתמיד!

היום אני משתדלת לתת מענה ולהיות קשובה לכל אחת שתפנה אלי לטיפול וייעוץ בתחום החלקות השיער ופתיחת תלתלים, אני רואה בזה שליחות ונהנית לגרום לטוב ללקוחות שלי.

כיום אני מתמקצעת בתחום ההחלקות במיוחד החלקה אורגנית והחלקה יפנית, הורדת נפח ושיקום השיער ופתיחת תלתלים ופתיחת תלתלים לילדות.